Opis

Biotynylacja:

Biotynylacja jest szeroko stosowaną modyfikacją w badaniach nauk przyrodniczych. Ugrupowanie biotyny ma bardzo silne powinowactwo do streptawidyny (Kd <10-10 M), a zatem biotynylacja peptydów jest zatem skuteczną metodą specyficznego wiązania peptydów z moekułami zawierajacymi w składzie streptowidynę. Biotynylację peptydów można przeprowadzić na końcu N lub C. Biotynylację na N-końcu można przeprowadzić bezpośrednio do pierwszorzędowej końcowej grupy aminowej, podczas gdy biotynylację C- końca zwykle wykonuje się na grupie ε-aminowej (dodatkowej) C-końcowej aminokwasu lizyny.
Zachowanie odległości między biotyną a peptydem jest ważna, na przykład w celu uniknięcia przeszkód przestrzennych często wstawia się spacer pomiędzy biotyną a sekwencją peptydu. 6-węglowy ε-aminokapronowy (Ahx) jest popularnym można jednak zastosować inne elementy dystansowe w zależności od konkretnych wymagań.

W celu dokładnej wyceny prosimy o podanie sekwencji aminokwasowej peptydu ze wskazaniem który AA ma zostać zmodyfikowany, skali syntezy (gr lub mg) oraz czystości (<98%).

email: info@novazym.pl

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.


Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.