Nowatorskie rozwiązania w technologii syntezy peptydów pozwoliły nam nam na znaczną oszczędność czasu syntezy i redukcję kosztów. Realizujemy zlecenia w czasie 2-3 tyg. proponując bardzo konkurencyjne ceny.
Zapewniamy kompleksową obsługę zleceń i wycenę już tego samego dnia.

Technologia syntezy peptydów Novazym zapewnia znaczną oszczędność kosztów poprzez zwiększenie wydajności sprzęgania chemicznego i skrócenie jego czasu. Nasza platforma technologii syntezy peptydów łączy w sobie następujące technologie:

  • Elastyczny wybór syntezy peptydów w fazie ciekłej (LPPS), szczególnie w przypadku krótszych peptydów lub syntezy peptydów w fazie stałej na dużą skalę (SPPS) dostosowanej do dłuższych, bardziej złożonych sekwencji.
  • Technologie mikrofalowe, które zwiększają szybkość reakcji i poprawiają wydajność w procesie syntezy peptydu.
    Zastrzeżona technologia ligacji, która umożliwia łączenie peptydów do 200 aminokwasów.

Czas dostawy

W przypadku 300 nieoczyszczonych peptydów zazwyczaj czas realizacji wynosi 2 tygodnie a w przypadku oczyszczonych peptydów około 3 tygodnie.
Ceny obejmują analizę widm masowych, chromatogram HPLC i COA. Trudne lub złożone peptydy są syntezowane na indywidualne zlecenie(e-mail na adres: info@novazym.pl).

Rabaty
Przewidujemy rabaty dla dużych zamówień bądź realizowanych w sposób seryjny zamówień.

Raport produktu
Pełny raport QC zostanie dołączony do każdego dostarczonego produktu, takiego jak chromatogram HPLC, spektrometria mas i raport syntezy. Inne analizy takie jak dane NMR, IR, UV, analiza elementarna, zawartość wody i analiza aminokwasów dostępne są na specjalne życzenie i dodatkowo płatne.

Poufność
Zadowolenie naszych klientów jest najważniejszym powodem naszego dalszego rozwoju i sukcesu. Jednym z kluczowych składników jest zachowanie poufności tajemnic handlowych i zastrzeżonych informacji udostępnianych nam przez naszych klientów. Novazym zapewni całkowitą poufność wszystkich informacji zastrzeżonych, które otrzymujemy w trakcie wykonywania naszych usług.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 1