NOWA GENERACJA SPRZĘTU LABORATORYJNEGO

Urządzenia Neuation są projektowane i rozwijane przez jego własny zespół badawczo-rozwojowy, wykorzystujący proces projektowania zorientowany na użytkownika w celu opracowania asortymentu stacjonarnych urządzeń laboratoryjnych nowej generacji. Produkty zostały zaprojektowane z niezwykłą dbałością o szczegóły, interfejs użytkownika i jakość.

Dzięki projektowaniu, rozwojowi i produkcji zintegrowanemu w jednym obiekcie (wewnętrzny dział badawczo-rozwojowy wraz z działem produkcyjnym) firma Neuation jest w stanie sprostać najbardziej wymagającym kryteriom kontroli jakości wypuszczanych na rynek urządzeń. Neuation spełnia najbardziej rygorystyczne normy systemów zarządzania jakością w tym ISO 9001: 2015 oraz ISO 13485: 2003  w branży produkcji wyrobów medycznych. Urządzenia zostały wyprodukowane z poszanowaniem wszystkich międzynarodowych standardów i są zgodne z uznanymi międzynarodowo standardami CE.

Neuation był pionierem swojego segmentu rynku dzięki pierwszym implementacjom funkcji takich jak zdalne sterowanie poprzez USB, funkcje programowania i możliwość zapisywania danych operacyjnych. Producent nieustannie poszerza portfolio swoich urządzeń, opracowując nowe produkty o zaawansowanych funkcjach, w celu spełnienia oczekiwań najbardziej wymagających klientów oraz ciągle ewoluującego rynku.

Filter