Szybki test Koronawirus z Wuhan (2019-nCoV, Covid-19)

Szybki test na Koronawirusa z Wuhan (2019-nCoV ; Covid-19) jest chromatograficznym testem immunologicznym do jakościowego wykrywania antygenu koronawirusa w próbkach wymazów z nosa i gardła. Test jest przeznaczony do szybkiej diagnostyki zakażenia koronawirusem Wuhan 2019-nCoV, MERS oraz SARS.

Opis

Szybki test przesiewowy wykrywający nowego koronawirusa z Wuhan (2019 nCoV, Covid-19)


UWAGA!: Novazym Polska jest pierwszą firmą biotechnologiczną dysponującą dostawą szybkich zestawów do wykrywania nowego koronawirusa Covid-19. Dostarczamy zestawy diagnostyczne dla jednostek wojskowych, szpitali , klinik, przychodni, sieci farmaceutycznych… Wszelką dokumentację oraz certyfikację zestawów udostępniamy indywidualnie na życzenie klienta pod adresem info@novazym.pl. Obecnie dystrybuowanym testem jest WYŁĄCZNIE zestaw Szybki test Koronawirus z Wuhan (2019-nCoV, Covid-19) IgG/IgM


 

Szybki test wykrywający Koronawirusa z Wuhan (2019-nCoV ; wymaz) jest chromatograficznym testem immunologicznym do jakościowego wykrywania antygenu koronawirusa w próbkach wymazów z nosa i gardła. Test jest przeznaczony do szybkiej diagnostyki zakażenia koronawirusem Wuhan Covid-19, MERS oraz SARS.

WPROWADZENIE

Koronawirusy są powszechne na całym świecie. Siedem różnych znanych koronawirusów, są wysoce zakaźne dla ludzi. Niektóre ludzkie koronawirusy zidentyfikowano wiele lat temu, a niektóre zidentyfikowano niedawno. Ludzkie koronawirusy często powodują choroby łagodne do umiarkowanych u ludzi na całym świecie. Wiadomo, że trzy nowsze ludzkie koronawirusy, MERS-CoV, SARS-CoV i Covid-19, mogą wywołać ciężką chorobę. Ludzkie koronawirusy najczęściej wywołują choroby dolnych dróg oddechowych, takie jak zapalenie płuc lub zapalenie oskrzeli. Są to najczęściej spotykane powikłania po infekcyjne u osób z chorobą sercowo-płucną, osób z osłabionym układem odpornościowym, niemowląt i osób starszych. Coronavirus Ag Rapid Test Cassette (Swab) to test immunochromatograficzny, który wykrywa antygeny patogenowe bezpośrednio z wymazów z nosa i gardła w ciągu 10 minut.

ZASADA DZIAŁANIA:

Coronavirus Covid-19 Ag Rapid Test Cassette (Swab) wykrywa koronawirusa na zasadzie testu ciążowego. Przeciwciała koronawirusa Przeciwciała specyficzne dla antygenu wirusa są unieruchamiane w badanym obszarze błony testu. Podczas testu próbka reaguje ze specyficznymi przeciwciałami. Pojawienie się kolorowego paska w obszarze kontrolnym służy jako kontrola proceduralna, wskazując, że dodano odpowiednią objętość próbki i przepływ badanej próbki przez test następił w prawidłowy sposób. Jeśli linia kontrolna nie pojawi się, wynik testu jest nieprawidłowy – należy go powtórzyć.Takiego testu nie należy interpretować.

ZAWARTOŚĆ PRODUKTU
Kaseta szybkiego testu Coronavirus Ag (wymaz) zawierająca cząstki pokryte przeciwciałami specyficznymi dla antygenu koronawirusa i przeciwciała specyficzne dla antygenu koronawirusa immobililizowane na błonie testu.

DOSTARCZONE MATERIAŁY
20 pouchy z  test przesiewowy Koronawirus z Wuhan (2019-nCoV,Covid-19), z których każda zawiera kasetę testową i środek pochłaniający wilgoć
20 Sterylne wymazówki  Puritan CE0086 MDD 93/42 / EWG lub 20 Sterylnych wymazówek Changfeng CE0197 MDD 93/42 / EWG
20 probówek ekstrakcyjnych i końcówek kroplomierza
1 stacja robocza
1 bufor do ekstrakcji
1 wkładka do opakowania

PROCEDURA WYKONANIA | Szybki test Koronawirus z Wuhan (2019-nCoV, Covid-19)

INTERPRETACJA:

  • Widoczna linia kontroli C – wynik negatywny
  • Widoczna linia kontroli C oraz linia paska testowego T – wynik dodatni
  • Widoczna wyłącznie linia paska testowego T – test należy powtórzyć

1 opinia dla Szybki test Koronawirus z Wuhan (2019-nCoV, Covid-19)

  1. 5 z 5

    Ryszard Kołodziej

    Działa w 99 %


Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.